logo         

 

Infolinka

776 100 763

727 802 804

Pošlete SMS ve tvaru

Cigareta info

my Vám zavoláme zpět

 


telefonické objednávky na čísle

774 800 925

727 802 804

 

 

iSmoka-Eleaf iStick Basic Grip 2300mAh Black

iSmoka-Eleaf iStick Basic přináší velkou novinku v oblasti propojení grip/clearomizer. Basic je vybaven magnetickým konektorem, který se nachází v těle gripu a clearomizer se do něj jednoduše vloží (viz foto). Vestavěná baterie nabízí kapacitu 2300mAh, která je uložena v elegantním kovovém těle. V základním balení nalezneme clearomizer GS Air 2, avšak lze použít jakýkoliv clearomizer o průměru 14mm. Balení obsahuje 2 speciální adaptéry pro použití eGo i 510 závitu. Velmi jednoduché ovládání bez jakéhokoliv nastavění (výkon je nastaven automaticky dle odporu žhavicí hlavy). Podporovaný odpor 0,4ohm - 5ohm. Nabíjení umožňuje Micro USB vstup. Clearomizer GS Air 2 disponuje kapacitou 2ml a je kompatibilní s žhavicími hlavami GS Air. Vyroben z nerezové oceli a Pyrexu. Opatřen regulací přívodu vzduchu.

 

Joyetech představuje zbrusu novou a elegantní elektronickou cigaretu UNIMAX 22. Vestavěná baterie o kapacitě 2200mAh přináší dvojitý ochranný obvod (ochrana proti přebití a podbití), režim konstantního a výstupního napětí či signalizaci nabití. Clearomizer UNIMAX 22 o objemu 2ml využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části, plníte liquid jedním ze dvou otvorů. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Součástí sady jsou nové atomizery BFL o odporu 0,5ohm, které jsou uzpůsobeny pro přímé potahování do plic. Lze použít i atomizery řady BF, avšak pouze s použitím speciálního adaptéru, který výrobce bude teprve zařazovat do nabídky. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve vrchní části.

 

 

E-liquid

Využijte akčních slev na e-liquidy a některé vybrané druhy elektronických cigaret. Vyberte si z nových příchutí všech intenzit.

NOVINKY

arr3Inspirativmí elektronická cigareta eGo AIOMezi naprosto unikátní novinky na trhu s elektronickými cigaretami patří ecigareta eGo AIO. Byla... arr3Elektronická cigareta Joytech UNIMAX 22Elektronická cigareta Joyetech Unimax 22 Unimax je kvalitní  elektronická cigareta od společnosti... arr3Clearomizér.Vážení Návštěvníci našich stránek.Rádi bychom Vám představili naší nabídku Clearomizérů. Veškeré... arr3I nano grypNano patří mezi nejmenší přístroje pro vaping na trhu s elektronickými cigaretami. Jeho délka 64,5mm... arr3eCab vynikající elektronická cigaretaVelmi zajímavá a elegantní elektronická cigareta od firmy Joyetech, která Vás nenchá v klidu dokud...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Marian Alaxin
Potoční 76
354 91 Lázně Kynžvart
tel: 727802804
napište nám
ecigarety.eu@seznam.cz
IČO : 70725390

ANKETA

Nejlepší e-cigareta v naší nabídce?

E-cigareta Joye eCab E-cigareta Joye eCab 24% E-cigareta Joye 510-T E-cigareta Joye 510-T 19% E-cigareta Joye eGo-T E-cigareta Joye eGo-T 24% E-cigareta Joye eGo-C E-cigareta Joye eGo-C 32%

» Co je to elektronická cigareta

Co je to elektronická cigareta.

 

Elektronická cigareta nebo také ecigareta je světovou novinkou

Pomáhá tisícům kuřáků žít zdravěji nebo přestávat kouřit. Díky elektronické cigaretě dostáváte svojí dávku nikotinu v čisté formě bez dalších škodlivin. Žádný dehet,oxid uhelnatý nebo jiné z tisíce karcinogeních látek, obsažených v klasických cigaretách.Elektronická cigareta otevírá mnoho nových možností kuřákům, kteří byly až dosud omezováni svým zlozvykem. Dlouhé cesty vlakem, autem, autobusem nebo letadlem se pro vás stávají příjemným výletem a ne utrpením bez potřebné dávky nikotinu.Nemusíte vybíhat z kanceláře, aby jste si zapálili, nemusíte čekat na kuřácké přestávky.Jednoduše vezmete  ecigaretu a zakouříte si.

Ecigareta - výhody

Oproti klasickým cigaretám je, že poskytuje kuřákům stejné požitky, ale bez vedlejších nepříjemných doprovodných jevů. Elektronická cigareta vytváří kouř, ale nezapáchá. Poskytne vám tak důležitý nikotin, ale neškodí vašemu okolí ani jej jinak neobtěžuje.  Nehoří, nemusíte ji vykouřit celou. Můžete si potáhnout pouze jednou a zase ji odložit. Další nespornou výhodou je, že můžete dávku nikotinu regulovat podle své potřeby, postupně ji snižovat až na nulu a tím se zbavit závislosti.

Ecigareta a její princip

Ten je velice jednoduchý. Skládá se pouze ze tří částí a náplně. Baterie,atomizéru, náustku a náplň tvoří e-liquid.

Baterie

Slouží k dodání elektrické energie  do atomizéru.Nabíjí se pomocí síťového adaptéru,který je součástí balení. Je také možnost nabíjení přes USB nabíječku nebo u některých typů přes přenosné PCC pouzdro. Doba nabíjení je cca 120 min a vydrží podle kapacity baterie. Bližší informace naleznete v katalogu zboží u jednotlivých e-cigaret.

Atomizér

Vytváří dým pomocí topné spirálky, která je uložena v jeho těle.Tekutina "e-liquid" je ke spirálce transportován nespalitelným nasákavým knotem z cartridge.

Náustek

Nádobka přes níž kuřák nasává dým v podobě páry. Další jeho funkcí je, že slouží jako zásobárna e-liquidu, která je dodávána do atomizéru pomocí kovového můstku.

E-liquid

Tekutina, která se za pomoci atomizéru mění v dým (páru). Dým se v okamžiku vydechnutí rozplývá a nezanechává žádnou nepříjemnou pachovou stopu. V této tekutině je obsažen nikotin a to různé intenzity. Déle je možné si vybrat hned z několika příchutí.

Po složení ecigarety stačí nakapat e-liquid oblíbené chuti a můžete si vychutnat e-kouření u svého oblíbeného filmu doma v křesle. elektronická cigareta nikomu vadit nebude. Tato ecigareta nesmrdí. Vaše zdraví se vám vrátí do podoby než jste začali kouřit.Opět se budete moci svobodně nadechnout.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgifeF3iIXnIQI imgrnbJslktQN img16.09.2015 03:36
imggramatické chyby v textu imgčeštinář img06.07.2014 15:56
imgelektronická cigareta eGo imgISABELLA img05.08.2012 00:39
img img imgimgRe: elektronická cigareta eGo imgAdmin img06.08.2012 23:31
NGE4MW