logo         

 

Infolinka

776 100 763

727 802 804

Pošlete SMS ve tvaru

Cigareta info

my Vám zavoláme zpět

 


telefonické objednávky na čísle

774 800 925

727 802 804

 

 

iSmoka-Eleaf iStick Basic Grip 2300mAh Black

iSmoka-Eleaf iStick Basic přináší velkou novinku v oblasti propojení grip/clearomizer. Basic je vybaven magnetickým konektorem, který se nachází v těle gripu a clearomizer se do něj jednoduše vloží (viz foto). Vestavěná baterie nabízí kapacitu 2300mAh, která je uložena v elegantním kovovém těle. V základním balení nalezneme clearomizer GS Air 2, avšak lze použít jakýkoliv clearomizer o průměru 14mm. Balení obsahuje 2 speciální adaptéry pro použití eGo i 510 závitu. Velmi jednoduché ovládání bez jakéhokoliv nastavění (výkon je nastaven automaticky dle odporu žhavicí hlavy). Podporovaný odpor 0,4ohm - 5ohm. Nabíjení umožňuje Micro USB vstup. Clearomizer GS Air 2 disponuje kapacitou 2ml a je kompatibilní s žhavicími hlavami GS Air. Vyroben z nerezové oceli a Pyrexu. Opatřen regulací přívodu vzduchu.

 

Joyetech představuje zbrusu novou a elegantní elektronickou cigaretu UNIMAX 22. Vestavěná baterie o kapacitě 2200mAh přináší dvojitý ochranný obvod (ochrana proti přebití a podbití), režim konstantního a výstupního napětí či signalizaci nabití. Clearomizer UNIMAX 22 o objemu 2ml využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části, plníte liquid jedním ze dvou otvorů. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Součástí sady jsou nové atomizery BFL o odporu 0,5ohm, které jsou uzpůsobeny pro přímé potahování do plic. Lze použít i atomizery řady BF, avšak pouze s použitím speciálního adaptéru, který výrobce bude teprve zařazovat do nabídky. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve vrchní části.

 

 

E-liquid

Využijte akčních slev na e-liquidy a některé vybrané druhy elektronických cigaret. Vyberte si z nových příchutí všech intenzit.

NOVINKY

arr3Inspirativmí elektronická cigareta eGo AIOMezi naprosto unikátní novinky na trhu s elektronickými cigaretami patří ecigareta eGo AIO. Byla... arr3Elektronická cigareta Joytech UNIMAX 22Elektronická cigareta Joyetech Unimax 22 Unimax je kvalitní  elektronická cigareta od společnosti... arr3Clearomizér.Vážení Návštěvníci našich stránek.Rádi bychom Vám představili naší nabídku Clearomizérů. Veškeré... arr3I nano grypNano patří mezi nejmenší přístroje pro vaping na trhu s elektronickými cigaretami. Jeho délka 64,5mm... arr3eCab vynikající elektronická cigaretaVelmi zajímavá a elegantní elektronická cigareta od firmy Joyetech, která Vás nenchá v klidu dokud...

KONTAKTY

Marian Alaxin
Potoční 76
354 91 Lázně Kynžvart
tel: 727802804
napište nám
ecigarety.eu@seznam.cz
IČO : 70725390

ANKETA

Nejlepší e-cigareta v naší nabídce?

E-cigareta Joye eCab E-cigareta Joye eCab 24% E-cigareta Joye 510-T E-cigareta Joye 510-T 19% E-cigareta Joye eGo-T E-cigareta Joye eGo-T 24% E-cigareta Joye eGo-C E-cigareta Joye eGo-C 32%

» Historie firmy Joyetech

Firma Joyetech byla založena v Číně v prosinci roku 2007 ve městě Shenzehen.
V září roku 2008 vyvinula elektronickou cigaretu Joye 510 s manuální baterií. Nově vyvinutý koncept s manuálním ovládáním vyřešil do té doby palčivý problém s automatikou, která velmi často odcházela. Ve firmě dochází k transformaci a mnoha inovacím. Již v dalším roce v říjnu 2009 přichází na trh s další skvělou novinkou Joye eGo. Cigareta dostává nový vzhled. Odpoutává se od tradičních tvarů a způsobí na trhu doslova revoluci. Koncept založený na silnější baterii s vysokým výkonem a tradičních atomizérech Joye 510 si rychle získává své příznivce.
Mohlo by se zdát, že se tím vývoj zastaví. Firma ovšem přichází s novým atomizérem typu Joye eGo-A. Cigareta dostává kompaktnější tvar a hlavně větší zásobník e-liquidu v té době založený na vatičkovém systému. Bylo tím vyřešeno časté dokapávání e-liquidu.
Na konci roku 2010 již známá a světově uznávaná firma přichází s excelentním řešením zásobníku e-liquidu. Na trh se dostává elektronická cigareta Joye eGo-T. U této řady byla odbourána vatička a nahrazena Tank systémem. E-liquid je v uzavřené cartridgi a do atomizéru je transportován pomocí speciální jehly. Zároveň je modernizována řada elektronických cigaret Joye 510 inovací atomizéru na tank systém.Vzniká modelová řada Joye 510-T.
V polovině roku 2011 si firma Joyetech začíná uvědomovat stále více rostoucí problém s nekvalitními plagiáty svých výrobků, které chrlí čínská průmysl a hlavně poškození dobrého jména nově vyvinutého tank systému. Na podzim roku 2011 začala firma Joyetech značit veškeré své výrobky nápisem Joyetech a logem Joyetech. Nová řada elektronických cigaret eGo-C je již takto celá označena. EGo-C přináší svým příznivcům další nemalé finanční úspory díky vyměnitelné žhavící části atomizéru.Tím se náklady na výměnu snížili na polovinu.
V polovině roku 2012 se vrhá Joyetech na přesycený trh elektronických cigaret s další novinkou. Elektronickou cigaretou eCab. Tato cigareta si zachovává výborný a za dobu své existence promyšlený tank systém. Novinkou je tentokrát baterie, která již není kompaktní celek, ale nabízí možnost výměny samotného monočlánku umístěného v těle baterie. Cigareta dostává také nový a naprosto dokonalý vzhled.Na podzim roku 2012 přichází další úžasná novinka, elektronická cigareta eRoll.

V průběhu posledních čtyř let prošla firma Joyetech rozsáhlými inovacemi a změnami. Z pasivní nevýznamné firmy se transformovala do dynamické rozvíjející se společnosti s důrazem kladeným na kvalitu a strategické systematické budování značky. Dnes je firma Joyetech svou tvorbou a novinkami velmi významným hnacím motorem tohoto odvětví.

ODc2ZDA2Yz