logo         

 

Infolinka

776 100 763

727 802 804

Pošlete SMS ve tvaru

Cigareta info

my Vám zavoláme zpět

 


telefonické objednávky na čísle

774 800 925

727 802 804

 

 

iSmoka-Eleaf iStick Basic Grip 2300mAh Black

iSmoka-Eleaf iStick Basic přináší velkou novinku v oblasti propojení grip/clearomizer. Basic je vybaven magnetickým konektorem, který se nachází v těle gripu a clearomizer se do něj jednoduše vloží (viz foto). Vestavěná baterie nabízí kapacitu 2300mAh, která je uložena v elegantním kovovém těle. V základním balení nalezneme clearomizer GS Air 2, avšak lze použít jakýkoliv clearomizer o průměru 14mm. Balení obsahuje 2 speciální adaptéry pro použití eGo i 510 závitu. Velmi jednoduché ovládání bez jakéhokoliv nastavění (výkon je nastaven automaticky dle odporu žhavicí hlavy). Podporovaný odpor 0,4ohm - 5ohm. Nabíjení umožňuje Micro USB vstup. Clearomizer GS Air 2 disponuje kapacitou 2ml a je kompatibilní s žhavicími hlavami GS Air. Vyroben z nerezové oceli a Pyrexu. Opatřen regulací přívodu vzduchu.

 

Joyetech představuje zbrusu novou a elegantní elektronickou cigaretu UNIMAX 22. Vestavěná baterie o kapacitě 2200mAh přináší dvojitý ochranný obvod (ochrana proti přebití a podbití), režim konstantního a výstupního napětí či signalizaci nabití. Clearomizer UNIMAX 22 o objemu 2ml využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části, plníte liquid jedním ze dvou otvorů. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Součástí sady jsou nové atomizery BFL o odporu 0,5ohm, které jsou uzpůsobeny pro přímé potahování do plic. Lze použít i atomizery řady BF, avšak pouze s použitím speciálního adaptéru, který výrobce bude teprve zařazovat do nabídky. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve vrchní části.

 

 

E-liquid

Využijte akčních slev na e-liquidy a některé vybrané druhy elektronických cigaret. Vyberte si z nových příchutí všech intenzit.

NOVINKY

arr3Inspirativmí elektronická cigareta eGo AIOMezi naprosto unikátní novinky na trhu s elektronickými cigaretami patří ecigareta eGo AIO. Byla... arr3Elektronická cigareta Joytech UNIMAX 22Elektronická cigareta Joyetech Unimax 22 Unimax je kvalitní  elektronická cigareta od společnosti... arr3Clearomizér.Vážení Návštěvníci našich stránek.Rádi bychom Vám představili naší nabídku Clearomizérů. Veškeré... arr3I nano grypNano patří mezi nejmenší přístroje pro vaping na trhu s elektronickými cigaretami. Jeho délka 64,5mm... arr3eCab vynikající elektronická cigaretaVelmi zajímavá a elegantní elektronická cigareta od firmy Joyetech, která Vás nenchá v klidu dokud...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Marian Alaxin
Potoční 76
354 91 Lázně Kynžvart
tel: 727802804
napište nám
ecigarety.eu@seznam.cz
IČO : 70725390

ANKETA

Nejlepší e-cigareta v naší nabídce?

E-cigareta Joye eCab E-cigareta Joye eCab 24% E-cigareta Joye 510-T E-cigareta Joye 510-T 19% E-cigareta Joye eGo-T E-cigareta Joye eGo-T 24% E-cigareta Joye eGo-C E-cigareta Joye eGo-C 32%


eCab vynikající elektronická cigareta

Velmi zajímavá a elegantní elektronická cigareta od firmy Joyetech, která Vás nenchá v klidu dokud ji nebudete mít doma.

Povedená a inovativní elektronická cigareta nabízí zajímavé řešení výměného systému baterií, díky kterému klesají náklady na provoz. U elektronické cigarety eCab stačí vyměnit samotný článek a kovové tělo zůstává. Baterie má kapacitu 360 mAh a v balení jsou hned dvě. Kuřák se spotřebou okolo dvaceti cigaret denně má díky dvěma bateriím více než dostačnou kapacitu na jednodení provoz.


Elektronická cigareta eCab převzala výměný systém atomizérů z již dlouhodobě užívané řady eGo-C. Tank systém byl prověřen již produktovou řadou eGo-T a následně eGo-C. Díky dlouhodobě užívané koncepci se podařilo odstranit veškeré nedostatky a dnes můžeme tvrdit, že se jedná o jeden z nejlepších a nejspolehlivějších systémů na našem trhu.

Manipulace, výměna atomizéru a stejně tak i údržba elektronické cigarety je velmi jednoduchá. Zvládne ji skutečně každý i méně technicky zdatný kuřák.

Výrobci se rovněž podařilo elektronickou cigaretu zmenšit a tím z atraktivnit pro mnoho kuřáků, kterým nevyhovovala nadprůměrná velikost řady eGo nebo naopak nedostatečná kapacita u ecigaret typu 510. Elektronická cigareta eCab je vhodná pro muže i ženy, kteří mají rádi eleganci a styl. Svou promyšleností a propracováním každého detailu bude jistě ozdobou.  

Pokud bychom jsme chtěli elektronickou cigaretu eCab hodnotit, zajisté by dostala známku jedna. Má mnoho kladných vlastností a naopak se podařilo u této ecigarety odstranit velké množství nešvarů z předchozích sérií. Ecigaretu nabízíme v pěti barevných provedeních, které si můžete vybrat zde. Samozřejmostí jsou dostupné náhradní díly a výběr z velkého množství barevně sladěných doplňků. Elektronickou cigaretu eCab vřele doporučujeme. Její výroba již byla ukončena a realizujeme jenom její doprodej. Kdo si jí oblíbil, má možnost ještě zakoupit v našem e-schopu.

 

YmZiNmQxZ