logo    ecigarety.eu    ŹÁDNÝ DEHET, JENOM NIKOTÍN. KOUŘÍM ČISTĚ. 

 

 

Infolinka

776 100 763

727 802 804

Pošlete SMS ve tvaru

Cigareta info

my Vám zavoláme zpět

 


telefonické objednávky na čísle

774 800 925

727 802 804

 

Joyetech CuBox Grip

Joyetech CuBox je kompaktní grip s jednoduchým ovládáním, který potěší i náročného uživatele. Vestavěný monočlánek o kapacitě 3000mAh nabízí automatický výstupní výkon až 50W (při plném nabití). Na vrchní části se nachází malý displej s ukazatelem stavu nabití baterie. Mezi jeho další přednosti patří ochrana proti nízkému odporu a napětí, proti zkratu a spodní otvory pro odvod přebytečného tepla. V této sadě nalezneme i nový clearomizer CUBIS 2, který využívá systém horní plnění bez jakéhokoliv šroubování...po odsunutí vrchní části plníte otvorem přímo do těla clearomizeru o objemu 2ml nebo 3.5ml (dle typu zvoleného atomizeru). CUBIS 2 nabízí nové atomizery ProC-BF ze 100% organické bavlny, navržené speciálně pro styl potahování ústa/plíce. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve vrchní části. Náustek je kompatibilní s 510 náustky.


 

 

Joyetech představuje zbrusu novou a elegantní elektronickou cigaretu UNIMAX 22. Vestavěná baterie o kapacitě 2200mAh přináší dvojitý ochranný obvod (ochrana proti přebití a podbití), režim konstantního a výstupního napětí či signalizaci nabití. Clearomizer UNIMAX 22 o objemu 2ml využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části, plníte liquid jedním ze dvou otvorů. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Součástí sady jsou nové atomizery BFL o odporu 0,5ohm, které jsou uzpůsobeny pro přímé potahování do plic. Lze použít i atomizery řady BF, avšak pouze s použitím speciálního adaptéru, který výrobce bude teprve zařazovat do nabídky. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve vrchní části.

 

 

 

E-liquid

Využijte akčních slev na e-liquidy a některé vybrané druhy elektronických cigaret. Vyberte si z nových příchutí všech intenzit.

 

NOVINKY

arr3Inspirativmí elektronická cigareta eGo AIOMezi naprosto unikátní novinky na trhu s elektronickými cigaretami patří ecigareta eGo AIO. Byla... arr3Joyetech EXCEED D19 elektronická cigareta 1500mAhElektronická cigareta Exceed D19 přináší pohodlné vapování s režimy konstantního a výstupního... arr3iSmoka-Eleaf iCare 140 elektronická cigareta 650mAhISmoka-Eleaf rozšiřuje svojí iCare rodinu o nové modely v různých velikostech, barvách a kapacitách... arr3VapeOnly Malle PCCOblíbená mini elektronická cigareta Malle S Lite rozšířila svojí nabídku o nové PCC pouzdro o... arr3eCab vynikající elektronická cigaretaVelmi zajímavá a elegantní elektronická cigareta od firmy Joyetech, která Vás nenchá v klidu dokud...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Marian Alaxin
Potoční 76
354 91 Lázně Kynžvart
tel: 727802804
napište nám
ecigarety.eu@seznam.cz
IČO : 70725390

ANKETA

Nejlepší e-cigareta v naší nabídce?

E-cigareta VapeOnly E-cigareta VapeOnly 25% E-cigareta Joye eGO AIO E-cigareta Joye eGO AIO 19% E-cigareta Joye eCab E-cigareta Joye eCab 24% E-cigareta Joye eGo-C E-cigareta Joye eGo-C 32%

CERTIFIKÁTY
Certifikáty elektronických cigaret

Námi nabízené elektronické cigarety od firmy Joyetech mají uděleny certifikáty RoHS, CE a SGS. Dále jsou Elektronické cigarety testovány v laboratoři a o každém provedeném testu je vyhotoven zkušební protokol. Na základě naší žádosti nám je firma Joyetech poskytla a jsme jejich vlastníky.

Co vlastně jednotlivé certifikáty znamenají?

CE - Výrobek je vyzkoušen a schválen pro prodej v EU.

RoHS - Toto označení je uděleno na základě testů jež prokazují, že výrobek neobsahuje karcinogení látky.

SGS - Tento certifikát je označením vysoké kvality a jakosti výrobku udělované Société Générale de Surveilance

Jaký přínos vlastně tyto certifikáty mají pro koncového zákazníka?

Každý tento certifikát zaručuje zákazníkům vysokou kvalitu a prvotřídní jakost použitých materiálů. Zákazník má jistotu, že nebude v průběhu výroby použit jiný materiál, který by mohl nagativně ovlivnit funkčnost nebo nezávadnost elektronické cigarety. Na nabíječky a baterie jsou protokoly o provedených zkouškách, které prokazují jejich bezpečné použití v našich podmínkách.

Před koupí elektronické cigarety si prosím uvědomte, že na náš trh je dováženo nepřeberné množství kopií těchto produktů. Mnohé znich nejsou certifikovány a nebo bylo v průběhu výroby požito jiných materiálů. Takovéto elektronické cigarety mohou být velmi nebezpečné a mohou poškodit vaše zdraví nebo majetek. Čínský trh, kde se elektronické cigarety vyrábějí je bohužel těmito praktikami neblaze proslaven. Tyto Lowend firmy jsou si jisté, že jim nehrozí žádný postih a chrlí nekvalitní a nebezpečné výrobky.

Neohrožujte sebe ani své blízké, to přece nebyl Váš důvod k zakoupení elektronické cigarety.

Zde vám přinášíme ukázky některých certifikátů.

Certifikát RoHS pro Joye 510

Test Baterie eGo

Certifikát RoHS pro Joye eGo-C

Certifikát CE proelektronickou cigaretu eCab

Z důvodu možného zneužití nejsou na webových stránkách umístěné veškeré výsledkya testů a certifikátů. Do kompletní dokumentace je možné nahlédnout v naší kamenné prodejně.


YzkxND